جستجو
ویژن پرو

سلام امروز با بررسی یک گجت خیلی خفن در خدمت شما هستیم. امروز می خواهیم در مورد اپل ویژن پرو صحبت کنیم. این محصول که به تازگی معرفی شده است و روانه بازار شده است تا دنیا فناوری را به جلو پرتاب کند. شما به چشم خود میتواند آینده را در اپل ویژن پرو مشاهده کنید. در ادامه به صورت کامل تر توضیح میدیم.

اپل ویژن پرو چیست؟

اپل ویژن پرو یک هدست واقعیت ترکیبی است که محتوای دیجیتالی را وارد دنیا فیزیکی شما میکند و به شما امکان می دهد تا از طریق چشم و دست و صوت، کنترل این هدست فوق العاده جذاب را به دست بگیرید. به لطف این تکنولوژی باعث میشود تجربه ای منحصر به فردی را احساس کنید و آینده را جس کنید.

محتوای داخل جعبه ویژن پرو (آنباکسینگ)

خب میرسیم به بخش جذاب آنباکسینگ این گجت خفن. 

محتویات داخل جعبه:

1_ویژن پرو

2_دو بند سز ( یکی به صورت کش دار و قرار گیری در پشت سر و دیگری به صورت دو بندی برای قرار گیری در پشت و بالای سر)

3_یک بالشتک اضافی برای صورت( برای کاربرانی که از لنز های طبی استفاده میکنند)

4_باتری و کابل شارژ

5_یک بالشتک برای پوشاندن شیشه جلویی

6_آداپتور 30 وات از توع تایپ c

7_پارچه مخصوص برای تمیز کزدن( پیشنهاد شرکت این است که فقط توسط این پارچه تمیز شود)

8_دفترچه راهنما

طراحی و راحتی؛ نمایی از آینده

زمانی که قرار است مدل جدیدی از یک محصول به بازار عرضه شود، شرکت سازنده عیب‌های طراحی نسل قبلی را بهبود می‌بخشد تا مدل بهتر و کامل‌تری به‌وجود بیاید، اتفاقی که در ایفون‌ها و گلکسی‌های سامسونگ و حتی مک بوک‌های خود اپل شاهد هستیم. ویژن پرو اما داستان متفاوتی دارد و اولین نسل از هدست واقعیت ترکیبی اپل است و به همین جهت سازنده آمریکایی باید طرح ابتدایی و اولیه را تولید می‌کرده که اتفاقا نتیجه خوب و جذاب از آب درآمده است.برای استفاده از ویژن پرو خودتان باید آن را سرهم کنید که کار چندان دشواری نیست. دو بار برای استفاده از ویزن پرو اپل وجود دارد، یکی این که از بند کشی موجود استفاده کنید و دیگری این که بند Dual Loop را به‌کار بگیرید. بند کشی ویژن پرو از نظر راحتی در برداشتن و گذاشتن محصول گزینه بهتری است و ظاهر زیبا‌تری هم دارد ولی باعث می‌شود که کل وزن ویژن پرو روی صورت و زیر چشم قرار بگیرد و شما را پس از ۳۰ یا ۴۰ دقیقه بسیار خسته کند.بند Dual Loop کمی از نظر استفاده دشوار‌تر است؛ چرا که مانند بند کشی نمی‌توانید به‌راحتی آن را از طریق دایره چرخان کناری تنظیم کنید ولی از نظر راحتی وضعیت بسیار بهتری دارد. در واقع اگر از بند Dual Loop استفاده کنید فشار ویژن پرو و وزن آن به‌روی سر تقسیم می‌شود و دیگر فشاری به صورت نمی‌آید. پس برای استفاده کوتاه پیشنهاد می‌کنیم به سراغ بند کشی بروید و برای استفاده طولانی‌تر از بند دوتایی کمک بگیرید. اپل ویژن پرو بسته به نوع set up که انجام می‌دهید بین ۵۹۰ تا ۶۳۰ گرم وزن دارد که مقداری بیشتر از رقبای موجود در بازار است ولی به‌گونه‌ای نیست که این وزن بیشتر احساس شود و بسیاری از رقبا نیز وزنی حدود ۵۰۰ گرم دارند.

بدنه کلی این هدست واقعیت ترکیبی آلومینیومی است و بخش روبرویی طبق انتظار از جنس شیشه ساخته شده و حالت بیرون‌زده دارد. حالت شیشه روبرویی ویژن پرو بسته به محتوای در حال پخش تغییر می‌کند و حالت Eye sight با شفاف کردن این شیشه به دیگر افراد امکان می‌دهد تا با شما ارتباط چشمی برقرار کنند.

از آنجایی که کوپرتینویی‌ها قصد دارند افراد در حین استفاده از هدست بتوانند ارتباط خود را با دنیای واقعی حفظ کنند از قابلیت Eye sight کمک گرفته‌اند ولی در عمل این ویژگی هنوز راه زیادی تا کامل شدن دارد و در حال حاضر نمی‌تواند به‌خوبی چشم‌های شما را به نمایش بگذارد و تصویری مات با جزئیات کم نمایش داده می‌شود.

ویژن پرو

این مقاله هم به پایان رسید امیدوارم از این مقاله بهره کامل برده باشید