جستجو
نات کوین

طی چند روز گذشته پروژه و رمز ارز جدیدی به نام نات کوین در پیام رسان تلگرام راه اندازی شد که در مدت بسیار کوتاهی طرفداران زیادی رو به خود جذب کرد و در حال حاضر بیش از 10 میلیون کاربر دارد.

نات کوین چیست؟

پیش از آن که بریم سراغ این ارز دیجیتال باید بدونید که  یک میم کوین است و با حمایت افراد جامعه رشد میکند و معروف می شود .

نات کوین یک میم کوین بدون ماد مبتنی بر تلگرام است که بر شبکه بلاکچینی تون است.طبق توضیحات تیم پروژه این میم کوین رو میشه ماین و استخراج کرد و میتوان تنها با لمس کردن صفحه گوشی خودتون در ربات notcoin_bot@ نات کوین دریافت کنید.

طراحی این ربات تلگرامی مثل یک بازی است که میتونید با کلیک و لمس کردن صفحه گوشی نات کوین به دست آورید میتونید آیتم های خاصی رو خریداری کنید و سرعت خود را افزایش دهید مثلا میتونید آیتمی بخرید که در هر کلیک دو برابر به شما نات کوین بدهد.

همچنین می تونید از دوستان خود دعوت کنید تا به صورت اسکواد(گروهی) این کار رو انجام بدید.

هر کاربر سطح مختلفی دارد که بر اساس فعالیت بیشتر به دست می آید که از سطح برنز شروع می شود و همچنین سطح های دیگری مثل نقره ای طلایی پلاتینیوم الماس و با همین امتیاز ها است که با سایر بازیکنان به رقابت می پردازید

نکاتی در مورد نات کوین

1-این ارز یک وایت پیپر 9 صفحه ای دارد که هیچ چیزی در آن وجود ندارد و چیزی نوشته نشده

2-اولین پیامی که در ربات به شما نمایش داده میشه اینه که میگه: این ربات چه کار انجام می دهد؟ احتمالا هیچی

3-پاول دورف صاحب و بنیان گذار تلگرام با اسکواد خود در رتبه 5 قرار دارد

4-نام لوگو نات کوین دقیقا بر عکس تون کوین است(ton_not)

5-بسیاری از مردم با چند حساب کاربری در این بازی فعالیت دارند

آیا نات کوین معتبر است؟

اگر در یک کلمه بخواهم بگویم بله معتبر است. پاول دورف بنیان گذار تلگرام با ساخت اسکواد در این بازی حمایت خود را از این میم کوین اعلام کرد. صرافی های بزرگی همچون بایننس،okx،بای بیت و کوکوین از طریق رسانه در این بازی تیم تشکیل داده اند. همه این ها شواهدی برای معتبر بودن این ارز است.

می توان نات کوین خرید و فروش کرد

این ارز در حال حاضردر هیچ صرافی ارز دیجیتالی لیست نشده و برای توسعه دهندگان هنوز عرضه این توکن در محیطی خارج از بازی هنوز مشخص نیست. با این وجود صرافی های معروف دنیا از این ارز حمایت کردند و احتمال لیست شدن در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی وخارجی زیاد است.

قیمت نات کوین

همان طور گفتیم توکن  این ارز در محیطی خیر از بازی فعلا وجود ندارد (احتمال دارد در آینده در صرافی ها لیست شود) و در بازار غیر قابل خرید و فروش است و فعلا نمی شود برای آن ارزش و قیمتی مناسب تعیین کرد

جمع بندی

یک میم کوین مبتنی بر تلگرام است که در آن با کلیک روی صفحه گوشی می‌توانید ارز دیجیتال دریافت کنید. این پروژه در کنفرانس TON دبی در سال ۲۰۲۳ معرفی شد و بر بستر شبکه بلاک چینی تون (The Open Network) راه‌اندازی شده است. نات کوین یک وایت پیپر ۹ صفحه‌ای دارد که در آن هیچ چیز نوشته نشده و کاملاً سفید است. این پروژه با حمایت بنیان‌گذار تلگرام، پاول دورف، به محبوبیت زیادی دست یافته و بیش از ۵ میلیون کاربر دارد.

خب امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه . این صفحه رو گم نکنید اگر می خواهید در آینده از خبر های نات کوین سریع تر مطلع بشید . تمام اخبار مربوطه در این صفحه اعلام میشه