جستجو

ایکس باکس ایکس باکس

ایکس باکس

مقدمه

امروز خبری منحصر به فرد را میخواهیم در موردش صحبت کنیم سری جدید ایکس باکس. بر اساس صحبت های مدیران مایکروسافت سری جدید ایکس باکس طراحی منحصر به فرد و جذابی دارد و از نظر فنی هم همه رو شگفت زده خواهد کرد.

قراره هست که چهار تا بازی انحصاری ایکس باکس برای کنسول بازی سونی مدل 5 ، نینتندو سوییچ منتشر شود.

سارا باند، رئیس ایکس باکس، در بیانیه‌ی مطبوعاتی جدید مایکروسافت گفت او و اعضای تیمش قصد دارند در نسل بعد ایکس باکس «بزرگ‌ترین جهش فنی» را ارائه دهند. به گفته‌ی باند، جزئیات «هیجان‌انگیز» مدل بعدی ایکس باکس در فصل تعطیلات سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

در بخشی از سخنان سارا باند می‌خوانیم: «ما در نقشه‌ی راه نسل بعد هم سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. چیزی که واقعا رویش متمرکز شده‌ایم، ارائه‌ی بزرگ‌ترین جهش فنی‌ای است که تاکنون در یک نسل سخت‌افزاری مشاهده کرده‌اید.»

فیل اسپنسر، مدیرعامل کسب‌و‌کار گیمینگ مایکروسافت، می‌گوید اعضای تیم سخت‌افزاری ایکس باکس همواره در حال ایده‌پردازی درباره‌ی تولید انواع مختلف سخت‌افزار هستند: «ما واقعا به تولید سخت‌افزاری فکر می‌کنیم که به‌خاطر ویژگی‌های منحصربه‌فردش، باب میل گیمرها باشد.»

شاید سخت‌افزار منحصربه‌فردی که فیل اسپنسر از آن حرف می‌زند، به کنسول دستی ایکس باکس مربوط شود. مایکروسافت در بیانیه‌ی جدیدش می‌گوید: «ما فرصت زیادی در انواع مختلف دستگاه‌ها می‌بینیم و به محض این‌که آماده باشیم، جزئیات برنامه‌های سخت‌افزاری آینده‌مان را اعلام خواهیم کرد.»

در ماه‌های اخیر شایعه‌های زیادی درباره‌ی احتمال تولید کنسول دستی ایکس باکس شنیده‌ایم، اما هیچ چیز از سوی مایکروسافت تأیید نشده؛ این در حالی است که فیل اسپنسر به‌طور مداوم در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، پست‌هایی را که به کنسول دستی ایکس باکس اشاره دارند، لایک می‌کند. او می‌گوید: «من طرفدار بزرگ کنسول‌های دستی هستم، اما چیزی برای معرفی نداریم.»